O nás

„Od mládí mám rád jízdu na kole. Je mou vášní dodnes. Ale s převážením kola bývá problém. A já chci mít kolo stále při ruce, i když na něm právě nesedím. Potřebuji tedy kolo skladné a praktické…“

Pokud i vy máte podobné představy o svém kole, seznámíme Vás

s kolem TERN!

Jedná se o skládací kolo, které je vhodné jak do městských ulic, tak do náročného terénu. Jeho složení Vám zabere sotva pár vteřin a kolo se Vám vejde prakticky kamkoliv. Je ideální na převoz v autě, vlakem, autobusem či jinými dopravními prostředky. K dostání je v různých barevných variantách.

Skládací kola Tern vynikají především svým designem, spoustou výjimečně funkčních a odolných technických řešeních, která z nich dělají naprostou světovou špičku mezi skládacími koly.

Skvěle se hodí nejen pro dojíždění do práce veřejnými dopravními prostředky, ale naprosto úžasná jsou na dovolenou. Vždyť do kufru auta pohodlně složíte i několik těchto kol a v cílové destinaci budou Vaší rodině pohodlná a téměř plnohodnotná jízdní kola mnozí závidět.

Určitě se Vám budou hodit i kvalitní doplňky, které lze ke kolu dokoupit, ať se jedná o držák zavazadel, zvonek či brašny na kolo.

_MG_9319